ZESPÓŁ TROPIKALES - HITY LATINO NA ŻYWO

Zespół Tropikales - Latynoskie przeboje na żywo

Muzyka Latynoska na żywo - Latynoska zabawa

Witajcie na stronie zespołu Tropikales! Jesteśmy zespołem grającym muzykę latynoską i taneczną, a nasz repertuar to największe hity Enrique Iglesiasa, Ricky'ego Martina, oraz takie piosenki jak "Bailando", "Despacito", "Sofia", "Camisa Negra", "Corazon espinado" od Santany i wiele innych. Gramy na różnych imprezach i scenach, zarówno na letnich plenerach, jak i na imprezach tematycznych i eventach firmowych. Jeśli szukasz zespołu, który zagra na Twojej imprezie, to dobrze trafiłeś! Gramy na różnego rodzaju wydarzeniach, takich jak dni miast, dożynki, dni kobiet, bale karnawałowe i wiele innych. Nasza muzyka jest idealna na imprezy latino, a z nami zatańczysz w stylu latynoskim!

Chcesz zorganizować latynoamerykańską fiestę? Jesteśmy do tego idealnym zespołem! Nasze utwory na pewno rozgrzeją każdą imprezę i sprawią, że goście nie będą chcieli przestać tańczyć. Z nami każdy letni wieczór latynoski będzie niezapomniany.

Jako zespół na lato i karnawał, z przyjemnością zagralibyśmy na Twojej imprezie. Nasza muzyka sprawi, że atmosfera będzie gorąca i pełna energii. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie oraz światło, a także niezapomniane wrażenia z muzyką latynoską.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz i zorganizuj niezapomniane bale karnawałowe oraz imprezy tematyczne z zespołem Tropikales!

Zespół Tropikales - Oferta koncertowa

Zespół latino Los Tropikales tworzy trzech oryginalnych i utalentowanych latynosów, śpiewających w ich rodowitym języku hiszpańskim i grających największe latynoamerykańskie hity. Najważniejsze jest to, że dla nich muzyka latynoska jest czym naturalnym a nie udawanym. Sami pochodzą ze stron gdzie merengue, salsa i cumbia to niezwykle popularne rytmy. Zespół świetnie czuje na dużej scenie, zawsze stara się o dobry i wesoły kontakt z publicznością. Dobra znajomość języka polskiego z południowym amerykańskim akcentem to dodatkowy atut. Dzięki muzyce latynoamerykańskiego zespołu poczują się państwo przez moment jak w krajach gdzie zawsze świeci słońce a ludzie są uśmiechnięci i chętni do tańca.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować swoje wydarzenie z zespołem Tropikales! Zadbamy o to, aby była to niezapomniana noc dla Ciebie i Twoich gości – do zobaczenia na parkiecie!