O zespole

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół latino Los Tropikales tworzy trzech oryginalnych i utalentowanych latynosów, śpiewających w ich rodowitym języku hiszpańskim i grających największe latynoamerykańskie hity. Najważniejsze jest to, że dla nich muzyka latynoska jest czym naturalnym a nie udawanym. Sami pochodzą ze stron gdzie merengue, salsa i cumbia to niezwykle popularne rytmy. Zespół świetnie czuje na dużej scenie, zawsze stara się o dobry i wesoły kontakt z publicznością. Dobra znajomość języka polskiego z południowym amerykańskim akcentem to dodatkowy atut.

Dzięki muzyce latynoamerykańskiego zespołu poczują się państwo przez moment jak w krajach gdzie zawsze świeci słońce a ludzie są uśmiechnięci i chętni do tańca.

 

 

Los Tropikales - zespół latino

Los Tropikales
Muzyka latynoamerykańska, kto się nie bawił przy takich przebojach jak Guantanamera czy La bamba albo zanucił sentymentalne La paloma, Besame mucho lub Corazon espinado od Santany? Albo skakał do gorących rytmów Desperado od Banderasa? Muzyka latynoska bardzo dobrze kojarzy się w Polsce z zabawą.

Zespól Los Tropikales oferuje to wszystko i zarazem zapewnia udaną zabawę. Członkowie zespołu są pełni pasji do muzyki, mieszkają w Polsce od dawna i doskonale znają polskie realia

jak i gusty muzyczne polaków. stworzyli aranżacje tych piosenek tak, aby jak najlepiej były dopasowane do polskiego odbiorcy. Styl zespołu to disco latino tak, aby każdy potrafił tańczyć i bawić się przy doskonałych melodiach.

Repertuar Los Tropikales bazuje na tradycyjnej muzyce meksykańskiej, kolumbijskiej i kubańskiej. Mamy zatem okazję usłyszeć zarówno meksykańskie pieśni i piosenki, jak i hity: „La Bamba" czy „Bamboleo" lub „La camisa negra”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016

Los Tropikales
Cumbia, lambada, salsa...

2017

Los Tropikales
Bolero, merengue, chacha...